Електрочайник Tefal Loft KO251430 синій
Відео 1Фото 7 |
Tefal Loft KO251430 |
|
Електрочайник з іміджевої лінійки кухонної техніки Loft від Tefal, представлений на ринку в 2022 році і виробником, що позиціонується, в нижній сегмент середнього цінового діапазону. Модель декорована під традиційний керамічний посуд, який шанують справжні цінителі чаю. Рифлене облицювання колби стане додатковою окрасою кухонного куточка в процесі чайних церемоній. Для підвищення інтенсивності нагріву води застосовується ТЕН потужністю 2400 Вт.
Електрочайник Tefal Loft KO251430 оснащений покращеним носиком, через який можна точно та акуратно наливати окріп у заварник та кухлі. Кришка має ручний механізм відкриття. Сталева колба сприяє покращенню харчових смакових властивостей питної води. Вбудований ТЕН дозволяє зручно чистити ємність від осаду та накипу. Перед носиком встановлена сіточка, що фільтрує, яка добре очищає рідину від вапняних включень, що з'являються в процесі нагрівання води. Передбачено індикатор активності ТЕНу. Система нагріву оснащена всебічним захистом, що робить прилад максимально надійним, безпечним та довговічним. Доступно оглядове віконце для визначення рівня рідини у колбі. Платформа електроживлення забезпечена канавкою для потайної змотування шнура. На корпусі передбачені накладки декоровані під мідь.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Купити Tefal Loft KO251430 синій
Усі ціни 6 →Tefal Loft KO251430 elektryczny kettle 17 l Niebieski | 249 zł |
Czajnik elektryczny TEFAL LOFT 1,7l KO251430 | 169 zł |
Czajnik elektrycznyTefal KO251430 2400 W niebieski | 175 zł |
Czajnik Tefal KO251430 Niebieski | 197 zł |
Czajnik elektryczny TEFAL Loft KO251430 | 277 zł |
Czajnik elektryczny TEFAL KO 2514 | 195 zł |
- Знімний фільтр для захисту від накипу
- Довжина мережевого шнура – 100 см
Модификації Tefal Loft KO251430
Ціни на Tefal Loft KO251430 |
---|---|---|---|---|
Tefal Loft KO250130 білий | від 159 zł | 13 пропозицій | ||
Tefal Loft KO251430 синій | від 169 zł | 7 пропозицій | ||
Tefal Loft KO250830 чорний | від 157 zł | 21 пропозиція |