Mikser Philips Viva Collection HR2656/90 czarny
Zdjęcia 12 |
Philips Viva Collection HR2656/90 |
|
Technologia SpeedTouch ułatwia kontrolowanie mocy blendera za pomocą płynnego naciśnięcia przycisku
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Viva Collection HR2656/90 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blender ręczny Philips ProMix Viva Collection - Moc miksowania 800 W - Spe | 424 zł |
Philips Viva Collection Zoodler Philips blender ze spiralnym ostrzem HR265 | 459 zł |
Philips Viva Collection Blender ręczny ProMix HR2656/90R1 HR2656/90R1 | 322 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →