Sokowirówka Philips Viva Collection HR1888/70
Zdjęcia 7 |
Philips Viva Collection HR1888/70 |
|
Wysoce wydajna wyciskarka ślimakowa, pozycjonowana przez popularną markę Philips w górnym segmencie cenowym. Model pozwala na uzyskanie soku z niemal wszystkich warzyw, owoców i jagód, w tym jabłek, marchwi, buraków, warzyw liściastych, nasion i orzechów. Dzięki markowej technologii MicroMasticating ilość odpadów jest minimalizowana, a produkcja naturalnego soku sięga 80%. Dzięki szerokiemu otworowi załadunkowemu (70 mm) produkty można załadować w całości lub po prostu podzielić na pół.
Sokowirówka Philips Viva Collection HR1888/70 odbiera sok przez tzw. prasowanie „na zimno”. Ślimak obracający się z małą prędkością miażdży owoce i wyciska sok z miąższu przez stalowy filtr. Takiemu procesowi nie towarzyszy intensywne tarcie i ogrzewanie, co minimalizuje utlenianie witamin i innych przydatnych składników soku. Model wyposażony jest w dwa pojemniki - na świeży sok (pojemność zbiornika to 1 l) oraz na ciasto (pojemność 0,75 l). Istnieje wygodny system podawania soku bezpośrednio do szklanki. Dzięki technologii QuickClean i konstrukcji bez sitka ustawienie i wypłukanie części pod bieżącą wodą zajmuje tylko 90 sekund. Zdejmowane części można myć w zmywarce. Istnieje system drop-stop i automatyczny system blokujący, który uniemożliwia uruchomienie silnika, jeśli jest on nieprawidłowo zmontowany.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Viva Collection HR1888/70
Wszystkie ceny 15 →Philips Viva Collection HR1888/70 Sokowirówka Czarny Przezroczysty 075 l 1 | 917 zł |
Wolnoobrotowa wyciskarka Philips Viva Collection HR1888/70 | 675 zł |
Philips Wyciskarka wolnoobrotowa HR1888/70 HKPHISOHR188870 | 713 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa Philips HR1888/70 | 759 zł |
Philips Viva Collection Wyciskarka wolnoobrotowa HR1888/70 HR1888/70 | 739 zł |
- Długość przewodu zasilającego - 105 cm