Mikser WMF Kult X Stick Blender Set stal nierdzewna (416720011)
Zdjęcia 16 |
WMF Kult X Stick Blender Set |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Kult X Stick Blender Set stal nierdzewna
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WMF Kult X 4.1672.0011 srebrny AGDM-BLE-WMF-016 | 440 zł |
Blender ręczny Kult X z akcesoriami - Wmf Electro | 439 zł |
WMF ELECTRO Wmf el - blender ręczny kult x z akcesoriami | 499 zł |
WMF WMF 416720011 0,7 l Blender immersyjny 600 W Czarny | 438 zł |
WMF Kult X 600W Rozdrabniacz Końcówka do ucierania Końcówka do ubijania | 439 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →