Mikser Graef HB 502 czarny
Zdjęcia 8 |
Graef HB 502 biały czarny |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Graef 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Graef.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Graef HB 502 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Graef HB502EU blender ręczny 800 W nasadka do trzepaczki funkcja turbo cza | 357 zł |
GRAEF Blender ręczny HB502 czarny | 453 zł |
Blender ręczny GRAEF HB502EU | 384 zł |
Modyfikacje Graef HB 502
Ceny na Graef HB 502 |
---|---|---|---|---|
Graef HB 501 biały | od 325 zł | 8 oferty | ||
Graef HB 502 czarny | od 357 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →