Mikser Graef HB 501 biały
Zdjęcia 7 |
Graef HB 501 biały czarny |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Graef 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Graef.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Graef HB 501 biały
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Graef HB501EU blender ręczny 800 W nasadka trzepaczki funkcja turbo biały | 325 zł |
Graef Blender r?czny HB 501 - hand blender - white - 800 W | 325 zł |
Blender GRAEF HB501 Biały | 329 zł |
Blender GRAEF HB501 Biały HF501 | 330 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Graef HB 501
Ceny na Graef HB 501 |
---|---|---|---|---|
Graef HB 501 biały | od 325 zł | 11 oferty | ||
Graef HB 502 czarny | od 339 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →