Rozdrabniacz WMF KITCHENminis Chopper stal nierdzewna
Zdjęcia 8 |
WMF KITCHENminis Chopper 2022 rokKITCHENminis |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF KITCHENminis Chopper stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WMF KITCHENminis chopper 0.3 l | 238 zł |
Rozdrabniacz do warzyw WMF Kitchenminis 416580011 | 197 zł |
WMF ELECTRO Siekacz do warzyw Kitchenminis WMF Electro czarno-srebrny | 239 zł |
Siekacz do warzyw, Kitchenminis - Wmf Electro | 210 zł |
WMF Kitchenminis 416580011 65W | 195 zł |
Wmf Kitchenminis Chopper Przezroczysty 416580011 | 156 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →