Mikser WMF Kult X Handmixer stal nierdzewna
Zdjęcia 5 |
WMF Kult X Handmixer |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Kult X Handmixer stal nierdzewna
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WMF Kult X Edition mieszadło ręczne mieszadło ręczne 5 stopni prędkości fu | 269 zł |
WMF Kult X 4.1656.0011 srebrny AGDM-MIKS-WMF-013 | 299 zł |
WMF ELECTRO WMF EL - Mikser ręczny, Kult X | 339 zł |
Mikser ręczny, Kult X - Wmf Electro | 298 zł |
Mikser ręczny WMF Kult X 0416560011 | 337 zł |
WMF Kult X 400W | 269 zł |
Wmf Mikser Ręczny Kult X silber | 325 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →