Mikser Smeg HBF22PBEU granatowy
Zdjęcia 15 |
Smeg HBF22PBEU |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg HBF22PBEU granatowy
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg HBF22PBEU Stabmixer 50s Style pastellblau | 595 zł |
Zestaw blender ręczny Smeg 50's Style pastelowy błękit HBF22PBEU | 638 zł |
Blender ręczny z akcesoriami Smeg Pastelowy błękit (HBF22PBEU) --- OFICJAL | 769 zł |
Pastelowoniebieski blender SMEG niebieski,light | 849 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Blender ręczny z akcesoriami SMEG HBF22PBEU pastelowy | 692 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Smeg HBF22PBEU
Ceny na Smeg HBF22PBEU |
---|---|---|---|---|
Smeg HBF22CREU beżowy | od 638 zł | 6 oferty | ||
Smeg HBF22WHEU biały | od 638 zł | 1 oferta | ||
Smeg HBF22BLEU czarny | od 638 zł | 2 oferty | ||
Smeg HBF22RDEU czerwony | od 694 zł | 1 oferta | ||
Smeg HBF22PBEU granatowy | od 595 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →