Mikser Smeg HBF11RDEU czerwony
Zdjęcia 10 |
Smeg HBF11RDEU |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg HBF11RDEU czerwony
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg blender ręczny HBF11RDEU | 465 zł |
Blender ręczny Smeg 50's Style czerwony HBF11RDEU | 447 zł |
Smeg HBF11RDEU 700W | 499 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Blender ręczny SMEG HBF11RDEU czerwony | linia 50&apos | 485 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Smeg HBF11RDEU
Ceny na Smeg HBF11RDEU |
---|---|---|---|---|
Smeg HBF11CREU beżowy | od 380 zł | 2 oferty | ||
Smeg HBF11BLEU czarny | od 380 zł | 8 oferty | ||
Smeg HBF11RDEU czerwony | od 379 zł | 8 oferty | ||
Smeg HBF11PBEU turkusowy | od 379 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →