Mikser Smeg HBF11BLEU czarny
Zdjęcia 9 |
Smeg HBF11BLEU |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg HBF11BLEU czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SMEG Mikser HBF11BLEU | 440 zł |
Blender ręczny Smeg 50's Style czarny HBF11BLEU | 447 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Blender ręczny SMEG HBF11BLEU czarny | linia 50'S | 485 zł |
Blender ręczny SMEG HBF11BLEU czarny połysk | linia 50's STYLE OFICJA | 539 zł |
Blender SMEG HBF11BLEU - (22) 877 77 77 od ręki! Wysyłka w 24h! | 447 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Smeg HBF11BLEU
Ceny na Smeg HBF11BLEU |
---|---|---|---|---|
Smeg HBF11CREU beżowy | od 380 zł | 2 oferty | ||
Smeg HBF11BLEU czarny | od 380 zł | 8 oferty | ||
Smeg HBF11RDEU czerwony | od 379 zł | 8 oferty | ||
Smeg HBF11PBEU turkusowy | od 379 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →