Mikser planetarny Smeg SMF02RDEU czerwony
Zdjęcia 37 |
Smeg SMF02RDEU czerwony |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg SMF02RDEU czerwony
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg SMF02RDEU robot kuchenny stal nierdzewna 18/8 48 l czerwony | 1 349 zł |
Robot kuchenny planetarny SMEG SMF02RDEU 800W | 1 658 zł |
Mikser planetarny Smeg 50's Style czerwony SMF02RDEU | 1 493 zł |
Smeg SMF02RDEU 800W | 1 349 zł |
pokaż 11 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości robota kuchennego Smeg SMF02RDEU:
- Pokrywka ochronna z otworem do dodawania składników
- Blokada obrotów, gdy głowica mieszająca jest podniesiona
Modyfikacje Smeg SMF02RDEU
Ceny na Smeg SMF02RDEU |
---|---|---|---|---|
Smeg SMF02CREU beżowy | od 1 493 zł | 3 oferty | ||
Smeg SMF02WHEU biały | od 1 954 zł | 1 oferta | ||
Smeg SMF02BLEU czarny | od 1 493 zł | 13 oferty | ||
Smeg SMF02RDEU czerwony | od 1 349 zł | 17 oferty | ||
Smeg SMF02PBEU granatowy | od 1 290 zł | 16 oferty | ||
Smeg SMF02PGEU jasnozielony | od 1 349 zł | 17 oferty | ||
Smeg SMF02PKEU różowy | od 1 349 zł | 16 oferty | ||
Smeg SMF02SVEU srebrny | od 1 493 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →