Mikser planetarny Smeg SMF03RDEU czerwony
Zdjęcia 6 |
Smeg SMF03RDEU czerwony |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg SMF03RDEU czerwony
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SMEG Robot kuchenny SMF03RDEU czerwony | 1 910 zł |
Robot kuchenny planetarny SMEG SMF03RDEU 800W | 1 910 zł |
Mikser planetarny 50's style Czerwony 4,8L Smeg (SMF03RDEU) --- OFICJALNY | 2 749 zł |
Smeg SMF03RDEU | 2 268 zł |
pokaż 11 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości robota kuchennego Smeg SMF03RDEU:
- Pokrywka ochronna z otworem do dodawania składników
- Blokada obrotów, gdy głowica mieszająca jest podniesiona
Modyfikacje Smeg SMF03RDEU
Ceny na Smeg SMF03RDEU |
---|---|---|---|---|
Smeg SMF03CREU beżowy | od 2 119 zł | 9 oferty | ||
Smeg SMF03WHEU biały | od 2 214 zł | 7 oferty | ||
Smeg SMF03BLEU czarny | od 1 849 zł | 18 oferty | ||
Smeg SMF03RDEU czerwony | od 1 910 zł | 17 oferty | ||
Smeg SMF03PBEU granatowy | od 1 950 zł | 9 oferty | ||
Smeg SMF03PGEU jasnozielony | od 2 190 zł | 14 oferty | ||
Smeg SMF03PKEU różowy | od 2 190 zł | 15 oferty | ||
Smeg SMF03GREU szary | od 2 087 zł | 15 oferty | ||
Smeg SMF03DGEU wielokolorowy | od 5 594 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →