Mikser planetarny Smeg SMF03PGEU jasnozielony
Zdjęcia 9 |
Smeg SMF03PGEU jasnozielony 2022 rokstyl lat 50-tych |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg SMF03PGEU jasnozielony
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SMEG SMF03PGEU blender aluminium 48 litra pastelowa zieleń | 2 190 zł |
Smeg SMF03PGEU 800W | 2 190 zł |
Mikser planetarny Smeg 50's Style pastelowa zieleń SMF03PGEU | 2 282 zł |
Mikser planetarny 50's style Pastelowa zieleń 4,8L Smeg (SMF03PGEU) --- OF | 2 749 zł |
Robot planetarny SMEG 50's Style SMF03PGEU | 2 260 zł |
pokaż 8 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości robota kuchennego Smeg SMF03PGEU:
- Pokrywka ochronna z otworem do dodawania składników
- Blokada obrotów, gdy głowica mieszająca jest podniesiona
Modyfikacje Smeg SMF03PGEU
Ceny na Smeg SMF03PGEU |
---|---|---|---|---|
Smeg SMF03CREU beżowy | od 2 268 zł | 8 oferty | ||
Smeg SMF03WHEU biały | od 2 158 zł | 15 oferty | ||
Smeg SMF03BLEU czarny | od 1 999 zł | 13 oferty | ||
Smeg SMF03RDEU czerwony | od 1 910 zł | 17 oferty | ||
Smeg SMF03PBEU granatowy | od 1 910 zł | 9 oferty | ||
Smeg SMF03PGEU jasnozielony | od 2 190 zł | 14 oferty | ||
Smeg SMF03PKEU różowy | od 2 190 zł | 15 oferty | ||
Smeg SMF03GREU szary | od 2 087 zł | 15 oferty | ||
Smeg SMF03DGEU wielokolorowy | od 5 611 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →