Czajnik elektryczny Smeg KLF04WHEU biały
Zdjęcia 25 |
Smeg KLF04WHEU |
|
Stylowy, niezawodny i łatwy w obsłudze czajnik elektryczny popularnej marki Smeg. Przede wszystkim model charakteryzuje się atrakcyjnym designem i dużą ilością opcji kolorystycznych nadwozia. Ale poza tym model ma również rozszerzoną konfigurację. Czajnik dodatkowo zawiera: regulator ogrzewania oraz system utrzymania temperatury. Stopień grzania wygodnie przełącza się za pomocą manipulatora dźwigniowego.
Dostępnych jest 7 opcji temperatury: 50, 60, 70, 80, 90, 95 i 100°C. Funkcja wspomagania ogrzewania włączana jest w miarę potrzeb, służy do tego osobny przycisk ze wskaźnikiem aktywności. Czajnik elektryczny Smeg KLF04WHEU wyposażony jest w sygnał dźwiękowy, który informuje o każdym etapie gotowania. Kolba posiada ulepszony filtr przeciw kamieniowi - wyjmowany element filtrujący wykonany jest z niezawodnej metalowej siatki.
Pokrywa posiada płynny system otwierania. Miękkie uniesienie pokrywy chroni dłonie użytkownika przed poparzeniem. Czajnik wyposażony jest w efektowną wyściółkę. Projekt oparty jest na stylu retro z lat 50-tych ubiegłego wieku. Urządzenie zapewnia przyspieszone podgrzewanie wody. Mocny element grzewczy o mocy 2400 W doprowadza wodę do wrzenia znacznie szybciej niż zwykle. Szeroki zakres warunków temperaturowych pozwala jakościowo przygotować różnorodne gorące napoje, od herbat zielonych i białych po mieszanki owocowo-jagodowe oraz kawę z kakao i czekoladą.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Kup Smeg KLF04WHEU biały
Wszystkie ceny 17 →Smeg KLF04WHEU czajnik elektryczny z regulacją temperatury KLF04WHEU-biały | 760 zł |
SMEG Czajnik elektryczny 50's Style - Bia?y - 2400 W | 777 zł |
SMEG KLF04WHEU Biały | 702 zł |
Czajnik z regulacją temperatury 1,7L 50's style Biały Smeg (KLF04WHEU) --- | 969 zł |
Modyfikacje Smeg KLF04WHEU
Ceny na Smeg KLF04WHEU |
---|---|---|---|---|
Smeg KLF04CREU beżowy | od 649 zł | 10 oferty | ||
Smeg KLF04WHEU biały | od 702 zł | 17 oferty | ||
Smeg KLF04SSEU chrom | od 764 zł | 19 oferty | ||
Smeg KLF04BLEU czarny | od 750 zł | 18 oferty | ||
Smeg KLF04RDEU czerwony | od 734 zł | 10 oferty | ||
Smeg KLF04PGEU jasnozielony | od 700 zł | 13 oferty | ||
Smeg KLF04PKEU różowy | od 751 zł | 20 oferty | ||
Smeg KLF04PBEU turkusowy | od 712 zł | 18 oferty |