Zmywarka do zabudowy Smeg STFABCR3
Zdjęcia 8 |
Smeg STFABCR3
Rodzaj:w pełni zintegrowane
Kompletów naczyń:13
Suszarka:kondensacyjna
Liczba programów:10 szt.
Zużycie wody:9 l
Poziom hałasu:44 dB
Szerokość:59.8 cm
Panel przedni w stylu lat 50-tych.
Jak konserwować i czyścić zmywarkęZestaw środków zapobiegawczych pozwalających utrzymywać zmywarkę w idealnym stanie
Jak prawidłowo korzystać ze zmywarkiPrzestrzeganie prostych zasad obsługi to bezpośredni sposób na przedłużenie żywotności zmywarek
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne STFABCR3
|
Jak konserwować i czyścić zmywarkęZestaw środków zapobiegawczych pozwalających utrzymywać zmywarkę w idealnym stanie
Jak prawidłowo korzystać ze zmywarkiPrzestrzeganie prostych zasad obsługi to bezpośredni sposób na przedłużenie żywotności zmywarek
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg STFABCR3
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SMEG Wpuszczana zmywarka do naczyń 60 cm Rok 50 biała STFABWH3 | 7 481 zł |
Zmywarka do zabudowy Smeg 50'S Style czarny (chromowany uchwyt) STFABBL3 | 6 395 zł |
Smeg STFABWH3 | 5 699 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zmywarka SMEG STFABRD3 czerwony (chromowany uchwyt) | | 6 084 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zmywarka do zabudowy SMEG STFABRD3 czerwony + chromowa | 5 863 zł |
pokaż 14 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →