Zmywarka do zabudowy Smeg ST4512IN
Zdjęcia 11 |
Smeg ST4512IN
Rodzaj:w pełni zintegrowane
Kompletów naczyń:9
Suszarka:kondensacyjna
Liczba programów:5 szt.
Zużycie wody:10 l
Poziom hałasu:49 dB
Szerokość:45 cm
Jak konserwować i czyścić zmywarkęZestaw środków zapobiegawczych pozwalających utrzymywać zmywarkę w idealnym stanie
Jak prawidłowo korzystać ze zmywarkiPrzestrzeganie prostych zasad obsługi to bezpośredni sposób na przedłużenie żywotności zmywarek
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne ST4512IN
|
Jak konserwować i czyścić zmywarkęZestaw środków zapobiegawczych pozwalających utrzymywać zmywarkę w idealnym stanie
Jak prawidłowo korzystać ze zmywarkiPrzestrzeganie prostych zasad obsługi to bezpośredni sposób na przedłużenie żywotności zmywarek
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg ST4512IN
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zmywarka Wbudowany SMEG ST4512IN 45cm | 3 181 zł |
Zmywarka do naczyń Smeg Universal czarny ST4512IN | 2 224 zł |
Smeg ST4512IN | 1 899 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zmywarka SMEG ST4512IN | 45cm | linia UNIVERSAL do5LAT | 2 159 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zmywarka do zabudowy SMEG ST4512IN | 45cm | linia UNIV | 2 159 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →