Стабілізатор напруги Volt Polska AVR-2000VA 2 кВА (5AVR2000SE)
Відео 1Фото 5 |
Volt Polska AVR-2000VA 2 кВА
Тип:релейний
Потужність:2 кВА
Вхідна напруга:150 – 270 В
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Volt Polska AVR-2000VA 2 кВА
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stabilizator napięcia AVR 2000VA 8-11 5AVR2000SE | 189 zł |
Stabilizator napięcia AVR 2000VA 8-11 | 320 zł |
Volt Stabilizator napięcia AVR 2000VA-5AVR2000SE | 189 zł |
Stabilizator napięcia AVR 2000 VA do agregat VOLT POLSKA | 249 zł |
Stabilizator napięcia AVR 2000VA 8-11 | 299 zł |
STABILIZATOR NAPIĘCIA VOLT POLSKA AVR 2000 | 196 zł |
VOLT AVR 2000 (2000VA) STABILIZATOR NAPIĘCIA SIECIOWEGO - darmowy odbiór w | 299 zł |
Відеоогляди
Модификації Volt Polska AVR-2000VA
Ціни на Volt Polska AVR-2000VA |
---|---|---|---|---|
Volt Polska AVR-500VA 0.5 кВА | від 135 zł | 6 пропозицій | ||
Volt Polska AVR-1000VA 1 кВА | від 155 zł | 5 пропозицій | ||
Volt Polska AVR-2000VA 2 кВА | від 189 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →