Стабілізатор напруги Volt Polska AVR-3000VA 3 кВА (5AVR3000SE)
Відео 1Фото 6 |
Volt Polska AVR-3000VA 3 кВА
Тип:релейний
Потужність:3 кВА
Вхідна напруга:150 – 270 В
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Volt Polska AVR-3000VA 3 кВА
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stabilizator napięcia sieciowego AVR 3000 (3000VA) 8-11 | 483 zł |
Stabilizator napiecia AVR 3000 | 462 zł |
Stabilizator napięcia AVR-3000 PRO 3000VA/1800W | 559 zł |
STABILIZATOR NAPIĘCIA VOLT POLSKA AVR 3000 | 386 zł |
Stabilizator napięcia sieciowego AVR PRO 3000 (3000VA) 3 | 572 zł |
Відеоогляди
Модификації Volt Polska AVR-3000VA
Ціни на Volt Polska AVR-3000VA |
---|---|---|---|---|
Volt Polska AVR-3000VA 3 кВА | від 386 zł | 5 пропозицій | ||
Volt Polska AVR-5000VA 5 кВА | від 561 zł | 1 пропозиція | ||
Volt Polska AVR-10000VA 10 кВА | від 845 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →