Стабілізатор напруги Volt Polska AVR Pro 2000VA 2 кВА (5AVRZP2000)
Відео 1Фото 5 |
Volt Polska AVR Pro 2000VA 2 кВА
точнийзахист від ВЧП
Тип:електромеханічний
Потужність:2 кВА
Вхідна напруга:100 – 260 В
Точність на виході (±):3 %
Розетки:без заземлення
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Volt Polska AVR Pro 2000VA 2 кВА
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stabilizator napięcia sieciowego AVR PRO 2000 (2000VA) 3 | 460 zł |
Stabilizator napięcia Volt Polska AVR Pro 2000VA 3 Servo | 481 zł |
Stabilizator napięcia AVR PRO 2000 VA SERVO 3 do agregat VOLT POLSKA | 399 zł |
Stabilizator napięcia AVR PRO 2000VA 3 SERVO | 441 zł |
Stabilizator napięcia AVR PRO 2000VA 3 SERVO | 397 zł |
Відеоогляди
Модификації Volt Polska AVR Pro 2000VA
Ціни на Volt Polska AVR Pro 2000VA |
---|---|---|---|---|
Volt Polska AVR Pro 1000VA 1 кВА | від 348 zł |
Volt Polska AVR Pro 2000VA 2 кВА | від 397 zł | 8 пропозицій | ||
Volt Polska AVR Pro 3000VA 3 кВА | від 539 zł | 4 пропозиції | ||
Volt Polska AVR Pro 5000VA 5 кВА | від 855 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →