Стабілізатор напруги Volt Polska AVR-500VA 0.5 кВА (5AVR0500SE)
Відео 1Фото 7 |
Volt Polska AVR-500VA 0.5 кВА
Тип:релейний
Потужність:0.5 кВА
Вхідна напруга:150 – 270 В
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Volt Polska AVR-500VA 0.5 кВА
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stabilizator napięcia AVR 500VA 8-11 5AVR0500SE | 174 zł |
Volt Stabilizator napięcia AVR-500VA | 139 zł |
Stabilizator napięcia AVR-500V | 135 zł |
Stabilizator napięcia AVR 500 VA do agregat VOLT POLSKA | 159 zł |
STABILIZATOR NAPIĘCIA SIECIOWEGO AVR-500VA VOLT Polska | 140 zł |
Відеоогляди
Модификації Volt Polska AVR-500VA
Ціни на Volt Polska AVR-500VA |
---|---|---|---|---|
Volt Polska AVR-500VA 0.5 кВА | від 135 zł | 6 пропозицій | ||
Volt Polska AVR-1000VA 1 кВА | від 155 zł | 5 пропозицій | ||
Volt Polska AVR-2000VA 2 кВА | від 189 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →