Stabilizator napięcia Volt Polska AVR-500VA 0.5 kVA (5AVR0500SE)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Volt Polska AVR-500VA 0.5 kVA
Rodzaj:z przekaźnikiem
Moc:0.5 kVA
Napięcie wejściowe:150 – 270 V
Dokładność wyjściowa (±):8 %
Gniazda:z uziemieniem
Chłodzenie:bierne
Montaż:wolnostojący
Wszystkie dane techniczne
Kup Volt Polska AVR-500VA 0.5 kVA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stabilizator napięcia AVR 500VA 8-11 5AVR0500SE | 174 zł |
Volt Stabilizator napięcia AVR-500VA | 139 zł |
Stabilizator napięcia AVR-500V | 135 zł |
Stabilizator napięcia AVR 500 VA do agregat VOLT POLSKA | 159 zł |
STABILIZATOR NAPIĘCIA SIECIOWEGO AVR-500VA VOLT Polska | 140 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Volt Polska AVR-500VA
Ceny na Volt Polska AVR-500VA |
---|---|---|---|---|
Volt Polska AVR-500VA 0.5 kVA | od 135 zł | 6 oferty | ||
Volt Polska AVR-1000VA 1 kVA | od 155 zł | 5 oferty | ||
Volt Polska AVR-2000VA 2 kVA | od 189 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →