Стабілізатор напруги PowerWalker AVR 3000 SIV FR 3 кВА / 2400 Вт (10120315)
Фото 5 |
PowerWalker AVR 3000 SIV FR 3 кВА / 2400 Вт
1.6 кВА / 2000 Вт3 кВА / 2400 Вт
Тип:релейний
Потужність:3 кВА, активна 2400 Вт
Вхідна напруга:110 – 280 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):10 %
Розетки:з заземленням
Дод. розетки:комп'ютерні
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Розетка французька type E
Всі характеристики
Купити PowerWalker AVR 3000 SIV FR 3 кВА / 2400 Вт
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PowerWalker AVR 3000 SIV FR Regulator napięcia 110-280 V 3000 VA 2400 W 1 | 588 zł |
Stabilizator napięcia POWERWALKER AVR 3000 SIV FR | 515 zł |
Stabilizator napięcia POWERWALKER AVR 3000 SIV FR | 509 zł |
PowerWalker Stabilizator napięcia AVR 3000VA SIV FR | 458 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Stabilizator POWER WALKER AVR 3000 SIV FR (3000VA) - | 437 zł |
Power Walker STABILIZATOR NAPIĘCIA (3000VA/2400W, Schuko, AVR) - WYPRZEDAŻ | 439 zł |
Модификації PowerWalker AVR 3000 SIV FR
Ціни на PowerWalker AVR 3000 SIV FR |
---|---|---|---|---|
PowerWalker AVR 2000 SIV FR 1.6 кВА / 2000 Вт | від 399 zł | 3 пропозиції | ||
PowerWalker AVR 3000 SIV FR 3 кВА / 2400 Вт | від 437 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →