Стабілізатор напруги PowerWalker AVR 1000 1 кВА / 600 Вт (10120301)
PowerWalker AVR 1000 1 кВА / 600 Вт
Тип:релейний
Потужність:1 кВА, активна 600 Вт
Вхідна напруга:180-264 В
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити PowerWalker AVR 1000 1 кВА / 600 Вт
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stabilizator napięcia POWERWALKER AVR 1000 | 210 zł |
PowerWalker Stabilizator napięcia AVR 1000VA 3 x Schuko (220/230/240V) (AV | 199 zł |
Stabilizator napięcia POWER WALKER AVR 1000, 180-264 V, 230 V | 241 zł |
Regulator napięcia AVR Power Walker AVR1000 | 219 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації PowerWalker AVR 1000
Ціни на PowerWalker AVR 1000 |
---|---|---|---|---|
PowerWalker AVR 600 0.6 кВА / 360 Вт | від 165 zł | 10 пропозицій | ||
PowerWalker AVR 1000 1 кВА / 600 Вт | від 199 zł | 10 пропозицій | ||
PowerWalker AVR 1200 1.2 кВА / 720 Вт | від 197 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →