Стабілізатор напруги PowerWalker AVR 1200 1.2 кВА / 720 Вт (10120302)
PowerWalker AVR 1200 1.2 кВА / 720 Вт
Тип:релейний
Потужність:1.2 кВА, активна 720 Вт
Вхідна напруга:180-264 В
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити PowerWalker AVR 1200 1.2 кВА / 720 Вт
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stabilizator napięcia POWERWALKER AVR 1200 | 230 zł |
PowerWalker Stabilizator napięcia AVR 1200VA 3 x Schuko (220240V) | 197 zł |
Stabilizator napięcia POWER WALKER AVR 1200VA, 180-264 V, 230 V, 3 gniazda | 217 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! BlueWalker USV Powerwalker AVR1200 (10120302) - PACZKO | 268 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! POWER WALKER STABILIZATOR NAPIĘCIA AVR 1200VA 220/23 | 201 zł |
Power Walker STABILIZATOR NAPIĘCIA (1200VA/720W, 3xSchuko AVR) - darmowy o | 249 zł |
Модификації PowerWalker AVR 1200
Ціни на PowerWalker AVR 1200 |
---|---|---|---|---|
PowerWalker AVR 600 0.6 кВА / 360 Вт | від 165 zł | 10 пропозицій | ||
PowerWalker AVR 1000 1 кВА / 600 Вт | від 199 zł | 10 пропозицій | ||
PowerWalker AVR 1200 1.2 кВА / 720 Вт | від 197 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →