Ціни на PowerWalker AVR 1200 1.2 кВА / 720 Вт (10120302)
від 197 до 268 zł Тип стабілізатора: релейний; Вхідна напруга: 230 B (1 фаза); Потужність (Вт): 720; Потужність (кВА): 1.2; Вхідна напруга (В): 180-264; Точність вихідної напруги (±), %: 8; Габарити (мм): 166x161x86.7; Вага (кг): 2.1; |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stabilizator napięcia POWERWALKER AVR 1200 | 230 zł |
PowerWalker Stabilizator napięcia AVR 1200VA 3 x Schuko (220240V) | 197 zł |
Stabilizator napięcia POWER WALKER AVR 1200VA, 180-264 V, 230 V, 3 gniazda | 217 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! BlueWalker USV Powerwalker AVR1200 (10120302) - PACZKO | 268 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! POWER WALKER STABILIZATOR NAPIĘCIA AVR 1200VA 220/23 | 201 zł |
Stabilizator napięcia AVR POWERWALKER 220/230/240V 1200VA 3XSHUKO OUT AVR | 261 zł |
Power Walker STABILIZATOR NAPIĘCIA (1200VA/720W, 3xSchuko AVR) - darmowy o | 249 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!