Ceny na PowerWalker AVR 1200 1.2 kVA / 720 W (10120302)
od 197 do 268 zł Typ stabilizatora: z przekaźnikiem; Napięcie wejściowe: 230 V (1 faza); Moc (W): 720; Moc (kVA): 1.2; Napięcie wejściowe (V): 180-264; Dokładność napięcia wyjściowego (±),%: 8; Wymiary (mm): 166x161x86.7; Waga (kg): 2.1; |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stabilizator napięcia POWERWALKER AVR 1200 | 230 zł |
PowerWalker Stabilizator napięcia AVR 1200VA 3 x Schuko (220240V) | 197 zł |
Stabilizator napięcia POWER WALKER AVR 1200VA, 180-264 V, 230 V, 3 gniazda | 217 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! BlueWalker USV Powerwalker AVR1200 (10120302) - PACZKO | 268 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! POWER WALKER STABILIZATOR NAPIĘCIA AVR 1200VA 220/23 | 201 zł |
Power Walker STABILIZATOR NAPIĘCIA (1200VA/720W, 3xSchuko AVR) - darmowy o | 249 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!