Stabilizator napięcia PowerWalker AVR 1200 1.2 kVA / 720 W (10120302)
PowerWalker AVR 1200 1.2 kVA / 720 W
Rodzaj:z przekaźnikiem
Moc:1.2 kVA, aktywne 720 W
Napięcie wejściowe:180-264 V
Dokładność wyjściowa (±):8 %
Gniazda:z uziemieniem
Chłodzenie:bierne
Montaż:naścienny, wolnostojący
Wszystkie dane techniczne
Kup PowerWalker AVR 1200 1.2 kVA / 720 W
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stabilizator napięcia POWERWALKER AVR 1200 | 230 zł |
PowerWalker Stabilizator napięcia AVR 1200VA 3 x Schuko (220240V) | 197 zł |
Stabilizator napięcia POWER WALKER AVR 1200VA, 180-264 V, 230 V, 3 gniazda | 217 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! BlueWalker USV Powerwalker AVR1200 (10120302) - PACZKO | 268 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! POWER WALKER STABILIZATOR NAPIĘCIA AVR 1200VA 220/23 | 201 zł |
Power Walker STABILIZATOR NAPIĘCIA (1200VA/720W, 3xSchuko AVR) - darmowy o | 249 zł |
Modyfikacje PowerWalker AVR 1200
Ceny na PowerWalker AVR 1200 |
---|---|---|---|---|
PowerWalker AVR 600 0.6 kVA / 360 W | od 165 zł | 10 oferty | ||
PowerWalker AVR 1000 1 kVA / 600 W | od 199 zł | 10 oferty | ||
PowerWalker AVR 1200 1.2 kVA / 720 W | od 197 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →