Stabilizator napięcia Qoltec 50722 0.5 kVA / 400 W
Zdjęcia 6 |
Qoltec 50722 0.5 kVA / 400 W
Rodzaj:z przekaźnikiem
Moc:0.5 kVA, aktywne 400 W
Napięcie wejściowe:220 – 240 V
Sprawność:95 %
Dokładność wyjściowa (±):10 %
Gniazda:bez uziemienia
Chłodzenie:bierne
Montaż:wolnostojący
Transformator toroidalny. Opóźnienie 6 sekund
Wszystkie dane techniczne
Kup Qoltec 50722 0.5 kVA / 400 W
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Qoltec Automatyczny stabilizator napięcia AVR 500VA ALQOLR000050722 | 157 zł |
Qoltec Automatyczny stabilizator napięcia AVR 500VA 99544 | 161 zł |
Qoltec Automatyczny stabilizator napięcia AVR 500VA 99544 | 157 zł |
Qoltec Automatyczny stabilizator napięcia AVR 500VA | 147 zł |
Qoltec Automatyczny Stabilizator Napięcia Avr 500Va | 159 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Qoltec 50722
Ceny na Qoltec 50722 |
---|---|---|---|---|
Qoltec 50722 0.5 kVA / 400 W | od 146 zł | 9 oferty | ||
Qoltec 50723 1 kVA / 800 W | od 155 zł | 8 oferty | ||
Qoltec 50724 2 kVA / 1600 W | od 197 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →