Стабілізатор напруги PowerWalker AVR 1500/SIV 1.5 кВА / 1200 Вт (10120305)
Фото 4 | 342 zł Купити! TANIA DOSTAWA ! - ! powerwalker Stablizator napięcia AVR 230V, 1500VA 2xscwww.net-s.plДоставка: по Польщі Поскаржитись |
PowerWalker AVR 1500/SIV 1.5 кВА / 1200 Вт
Тип:релейний
Потужність:1.5 кВА, активна 1200 Вт
Вхідна напруга:110-280 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):10 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Модификації PowerWalker AVR 1500/SIV
Ціни на PowerWalker AVR 1500/SIV |
---|---|---|---|---|
PowerWalker AVR 1500/SIV 1.5 кВА / 1200 Вт | від 342 zł | 1 пропозиція | ||
PowerWalker AVR 2000/SIV 2 кВА / 1600 Вт | від 353 zł | 4 пропозиції | ||
PowerWalker AVR 3000/SIV 3 кВА / 2400 Вт | від 452 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →