Ціни на PowerWalker AVR 3000/SIV 3 кВА / 2400 Вт (10120307)
Фото 4 | від 452 до 761 zł Тип стабілізатора: релейний; Вхідна напруга: 230 B (1 фаза); Потужність (Вт): 2400; Потужність (кВА): 3; Вхідна напруга (В): 110-280; Точність вихідної напруги (±), %: 10; ККД (%): 95; Габарити (мм): 150x199x297.1; Вага (кг): 8.56; |
2 кВА / 1600 Вт3 кВА / 2400 Вт |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PowerWalker AVR 3000 / SIV regulator napięcia 230 V 50/60 Hz 3000 VA 2400 | 761 zł |
PowerWalker Stabilizator napięcia AVR 3000/SIV 10120307 | 456 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Bluewalker Avr 3000/Siv 3.000Va (10120307) - PACZKOM | 452 zł |
Bluewalker Powerwalker Avr 3000/siv Ups Ups Czarny One Size / EU Plug 1012 | 468 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!