Стабілізатор напруги Volt Polska AVR-10000VA 10 кВА (5AVRZ10000)
Відео 1Фото 6 |
Volt Polska AVR-10000VA 10 кВА
Тип:релейний
Потужність:10 кВА
Вхідна напруга:150 – 270 В
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Відеоогляди
Модификації Volt Polska AVR-10000VA
Ціни на Volt Polska AVR-10000VA |
---|---|---|---|---|
Volt Polska AVR-3000VA 3 кВА | від 389 zł | 6 пропозицій | ||
Volt Polska AVR-5000VA 5 кВА | від 561 zł | 1 пропозиція | ||
Volt Polska AVR-10000VA 10 кВА | від 845 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →