Стабілізатор напруги Volt Polska AVR-1000VA 1 кВА (5AVR1000SE)
Відео 1Фото 5 |
Volt Polska AVR-1000VA 1 кВА
Тип:релейний
Потужність:1 кВА
Вхідна напруга:150 – 270 В
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Volt Polska AVR-1000VA 1 кВА
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stabilizator napięcia AVR 1000VA 8-11 5AVR1000SE | 189 zł |
Stabilizator napięcia AVR 1000VA 8-11 | 255 zł |
Volt Stabilizator napięcia AVR 1000VA-5AVR1000SE | 155 zł |
Stabilizator napięcia AVR-1000 PRO 12000VA/600W | 309 zł |
Stabilizator napięcia AVR 1000VA 8-11 | 249 zł |
Відеоогляди
Модификації Volt Polska AVR-1000VA
Ціни на Volt Polska AVR-1000VA |
---|---|---|---|---|
Volt Polska AVR-500VA 0.5 кВА | від 135 zł | 6 пропозицій | ||
Volt Polska AVR-1000VA 1 кВА | від 155 zł | 6 пропозицій | ||
Volt Polska AVR-2000VA 2 кВА | від 189 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →