Стабілізатор напруги Volt Polska AVR Pro 1000VA 1 кВА (5AVRZP1000)
Відео 1Фото 6 |
Volt Polska AVR Pro 1000VA 1 кВА
Тип:електромеханічний
Потужність:1 кВА
Вхідна напруга:100 – 260 В
Точність на виході (±):3 %
Розетки:без заземлення
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Відеоогляди
Модификації Volt Polska AVR Pro 1000VA
Ціни на Volt Polska AVR Pro 1000VA |
---|---|---|---|---|
Volt Polska AVR Pro 1000VA 1 кВА | від 348 zł |
Volt Polska AVR Pro 2000VA 2 кВА | від 397 zł | 5 пропозицій | ||
Volt Polska AVR Pro 3000VA 3 кВА | від 539 zł | 5 пропозицій | ||
Volt Polska AVR Pro 5000VA 5 кВА | від 855 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →