Стабілізатор напруги PowerWalker AVR 600 0.6 кВА / 360 Вт (10120300)
PowerWalker AVR 600 0.6 кВА / 360 Вт
Тип:релейний
Потужність:0.6 кВА, активна 360 Вт
Вхідна напруга:180-264 В
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити PowerWalker AVR 600 0.6 кВА / 360 Вт
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PowerWalker Stabilizator napięcia AVR 220/230/240V LED 600VA ALPWRR0000000 | 171 zł |
Power Walker AVR 600 UPS-POW-237 | 170 zł |
Stabilizator napięcia POWERWALKER AVR 600 | 200 zł |
PowerWalker Stabilizator napięcia AVR 220/230/240V LED 600VA 37234 | 171 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації PowerWalker AVR 600
Ціни на PowerWalker AVR 600 |
---|---|---|---|---|
PowerWalker AVR 600 0.6 кВА / 360 Вт | від 165 zł | 10 пропозицій | ||
PowerWalker AVR 1000 1 кВА / 600 Вт | від 199 zł | 10 пропозицій | ||
PowerWalker AVR 1200 1.2 кВА / 720 Вт | від 197 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →