Стабілізатор напруги PowerWalker AVR 2000/SIV 2 кВА / 1600 Вт (10120306)
Фото 7 |
PowerWalker AVR 2000/SIV 2 кВА / 1600 Вт
Тип:релейний
Потужність:2 кВА, активна 1600 Вт
Вхідна напруга:110-280 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):10 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити PowerWalker AVR 2000/SIV 2 кВА / 1600 Вт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PowerWalker SIV 10120306 2000VA | 355 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! BlueWalker PowerWalker AVR 2000/SIV - zasilacz awaryjn | 623 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! powerwalker Stablizator napięcia AVR 230V, 2000VA 2x | 353 zł |
PowerWalker AVR 2000/SIV VoltageRegulator | 408 zł |
Модификації PowerWalker AVR 2000/SIV
Ціни на PowerWalker AVR 2000/SIV |
---|---|---|---|---|
PowerWalker AVR 1500/SIV 1.5 кВА / 1200 Вт | від 342 zł | 1 пропозиція | ||
PowerWalker AVR 2000/SIV 2 кВА / 1600 Вт | від 353 zł | 4 пропозиції | ||
PowerWalker AVR 3000/SIV 3 кВА / 2400 Вт | від 456 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →