Stabilizator napięcia PowerWalker AVR 2000/SIV 2 kVA / 1600 W (10120306)
Zdjęcia 7 |
PowerWalker AVR 2000/SIV 2 kVA / 1600 W
Rodzaj:z przekaźnikiem
Moc:2 kVA, aktywne 1600 W
Napięcie wejściowe:110-280 V
Sprawność:95 %
Dokładność wyjściowa (±):10 %
Gniazda:z uziemieniem
Chłodzenie:bierne
Montaż:wolnostojący
Wszystkie dane techniczne
Kup PowerWalker AVR 2000/SIV 2 kVA / 1600 W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PowerWalker SIV 10120306 2000VA | 587 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! BlueWalker PowerWalker AVR 2000/SIV - zasilacz awaryjn | 366 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! powerwalker Stablizator napięcia AVR 230V, 2000VA 2xsc | 365 zł |
PowerWalker AVR 2000/SIV VoltageRegulator | 408 zł |
Modyfikacje PowerWalker AVR 2000/SIV
Ceny na PowerWalker AVR 2000/SIV |
---|---|---|---|---|
PowerWalker AVR 1500/SIV 1.5 kVA / 1200 W | od 342 zł | 1 oferta | ||
PowerWalker AVR 2000/SIV 2 kVA / 1600 W | od 365 zł | 4 oferty | ||
PowerWalker AVR 3000/SIV 3 kVA / 2400 W | od 453 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →