Stabilizator napięcia Volt Polska AVR-10000VA 10 kVA (5AVRZ10000)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Volt Polska AVR-10000VA 10 kVA
Rodzaj:z przekaźnikiem
Moc:10 kVA
Napięcie wejściowe:150 – 270 V
Dokładność wyjściowa (±):8 %
Gniazda:z uziemieniem
Chłodzenie:aktywne
Montaż:wolnostojący
Wszystkie dane techniczne
Wideo recenzje
Modyfikacje Volt Polska AVR-10000VA
Ceny na Volt Polska AVR-10000VA |
---|---|---|---|---|
Volt Polska AVR-3000VA 3 kVA | od 386 zł | 6 oferty | ||
Volt Polska AVR-5000VA 5 kVA | od 561 zł | 1 oferta | ||
Volt Polska AVR-10000VA 10 kVA | od 845 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →