Stabilizator napięcia Volt Polska AVR Pro 5000VA 5 kVA (5AVRZP5000)
Wideo 1Zdjęcia 17 |
Volt Polska AVR Pro 5000VA 5 kVA
Rodzaj:elektromechaniczny
Moc:5 kVA
Napięcie wejściowe:100 – 260 V
Dokładność wyjściowa (±):3 %
Gniazda:bez uziemienia
Chłodzenie:bierne
Montaż:wolnostojący
Wszystkie dane techniczne
Wideo recenzje
Modyfikacje Volt Polska AVR Pro 5000VA
Ceny na Volt Polska AVR Pro 5000VA |
---|---|---|---|---|
Volt Polska AVR Pro 1000VA 1 kVA | od 348 zł |
Volt Polska AVR Pro 2000VA 2 kVA | od 397 zł | 5 oferty | ||
Volt Polska AVR Pro 3000VA 3 kVA | od 539 zł | 4 oferty | ||
Volt Polska AVR Pro 5000VA 5 kVA | od 855 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →