Stabilizator napięcia PowerWalker AVR 3000 SIV FR 3 kVA / 2400 W (10120315)
Zdjęcia 5 |
PowerWalker AVR 3000 SIV FR 3 kVA / 2400 W
1.6 kVA / 2000 W3 kVA / 2400 W
Rodzaj:z przekaźnikiem
Moc:3 kVA, aktywne 2400 W
Napięcie wejściowe:110 – 280 V
Sprawność:95 %
Dokładność wyjściowa (±):10 %
Gniazda:z uziemieniem
Dodatk. gniazda:komputer
Chłodzenie:bierne
Montaż:wolnostojący
Gniazdo francuskie typu E
Wszystkie dane techniczne
Kup PowerWalker AVR 3000 SIV FR 3 kVA / 2400 W
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PowerWalker AVR 3000 SIV FR Regulator napięcia 110-280 V 3000 VA 2400 W 1 | 588 zł |
Stabilizator napięcia POWERWALKER AVR 3000 SIV FR | 515 zł |
Stabilizator napięcia POWERWALKER AVR 3000 SIV FR | 509 zł |
PowerWalker Stabilizator napięcia AVR 3000VA SIV FR | 458 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Stabilizator POWER WALKER AVR 3000 SIV FR (3000VA) - P | 419 zł |
Power Walker STABILIZATOR NAPIĘCIA (3000VA/2400W, Schuko, AVR) - WYPRZEDAŻ | 439 zł |
Modyfikacje PowerWalker AVR 3000 SIV FR
Ceny na PowerWalker AVR 3000 SIV FR |
---|---|---|---|---|
PowerWalker AVR 2000 SIV FR 1.6 kVA / 2000 W | od 399 zł | 3 oferty | ||
PowerWalker AVR 3000 SIV FR 3 kVA / 2400 W | od 419 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →