Stabilizator napięcia Volt Polska AVR-2000VA 2 kVA (5AVR2000SE)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Volt Polska AVR-2000VA 2 kVA
Rodzaj:z przekaźnikiem
Moc:2 kVA
Napięcie wejściowe:150 – 270 V
Dokładność wyjściowa (±):8 %
Gniazda:z uziemieniem
Chłodzenie:bierne
Montaż:wolnostojący
Wszystkie dane techniczne
Kup Volt Polska AVR-2000VA 2 kVA
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stabilizator napięcia AVR 2000VA 8-11 5AVR2000SE | 189 zł |
Stabilizator napięcia AVR 2000VA 8-11 | 320 zł |
Volt Stabilizator napięcia AVR 2000VA-5AVR2000SE | 189 zł |
Stabilizator napięcia AVR 2000 VA do agregat VOLT POLSKA | 249 zł |
Stabilizator napięcia AVR 2000VA 8-11 | 299 zł |
STABILIZATOR NAPIĘCIA VOLT POLSKA AVR 2000 | 196 zł |
VOLT AVR 2000 (2000VA) STABILIZATOR NAPIĘCIA SIECIOWEGO - darmowy odbiór w | 299 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Volt Polska AVR-2000VA
Ceny na Volt Polska AVR-2000VA |
---|---|---|---|---|
Volt Polska AVR-500VA 0.5 kVA | od 135 zł | 6 oferty | ||
Volt Polska AVR-1000VA 1 kVA | od 155 zł | 6 oferty | ||
Volt Polska AVR-2000VA 2 kVA | od 189 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →