Stabilizator napięcia Volt Polska AVR Pro 2000VA 2 kVA (5AVRZP2000)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Volt Polska AVR Pro 2000VA 2 kVA
Rodzaj:elektromechaniczny
Moc:2 kVA
Napięcie wejściowe:100 – 260 V
Dokładność wyjściowa (±):3 %
Gniazda:bez uziemienia
Chłodzenie:bierne
Montaż:wolnostojący
Wszystkie dane techniczne
Kup Volt Polska AVR Pro 2000VA 2 kVA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stabilizator napięcia sieciowego AVR PRO 2000 (2000VA) 3 | 460 zł |
Stabilizator napięcia Volt Polska AVR Pro 2000VA 3 Servo | 481 zł |
Stabilizator napięcia AVR PRO 2000 VA SERVO 3 do agregat VOLT POLSKA | 399 zł |
Stabilizator napięcia AVR PRO 2000VA 3 SERVO | 441 zł |
Stabilizator napięcia AVR PRO 2000VA 3 SERVO | 397 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Volt Polska AVR Pro 2000VA
Ceny na Volt Polska AVR Pro 2000VA |
---|---|---|---|---|
Volt Polska AVR Pro 1000VA 1 kVA | od 348 zł |
Volt Polska AVR Pro 2000VA 2 kVA | od 397 zł | 5 oferty | ||
Volt Polska AVR Pro 3000VA 3 kVA | od 539 zł | 4 oferty | ||
Volt Polska AVR Pro 5000VA 5 kVA | od 855 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →