Stabilizator napięcia Volt Polska AVR Pro 3000VA 3 kVA (5AVRZP3000)
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Volt Polska AVR Pro 3000VA 3 kVA
Rodzaj:elektromechaniczny
Moc:3 kVA
Napięcie wejściowe:130 – 260 V
Dokładność wyjściowa (±):3 %
Gniazda:bez uziemienia
Chłodzenie:bierne
Montaż:wolnostojący
Wszystkie dane techniczne
Kup Volt Polska AVR Pro 3000VA 3 kVA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stabilizator napięcia AVR PRO 3000 VA SERVO 3 do agregat VOLT POLSKA | 539 zł |
Stabilizator napiecia AVR PRO 3000VA 3 SERVO | 886 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! volt polska Stabilizator napiecia AVR PRO 3000VA 3 SER | 751 zł |
Stabilizator napiecia AVR PRO 3000VA 3 SERVO | 603 zł |
VOLT AVR PRO 3000 (3000VA) 3 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zw | 599 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Volt Polska AVR Pro 3000VA
Ceny na Volt Polska AVR Pro 3000VA |
---|---|---|---|---|
Volt Polska AVR Pro 1000VA 1 kVA | od 348 zł |
Volt Polska AVR Pro 2000VA 2 kVA | od 397 zł | 5 oferty | ||
Volt Polska AVR Pro 3000VA 3 kVA | od 539 zł | 5 oferty | ||
Volt Polska AVR Pro 5000VA 5 kVA | od 855 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →