Stabilizator napięcia Qoltec 50726 5 kVA / 4000 W
Zdjęcia 7 |
Qoltec 50726 5 kVA / 4000 W
Rodzaj:z przekaźnikiem
Moc:5 kVA, aktywne 4000 W
Napięcie wejściowe:220 – 240 V
Sprawność:95 %
Dokładność wyjściowa (±):10 %
Chłodzenie:aktywne
Montaż:wolnostojący
Transformator toroidalny. Opóźnienie 6 sekund
Wszystkie dane techniczne
Kup Qoltec 50726 5 kVA / 4000 W
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Qoltec Automatyczny stabilizator napięcia AVR 5000VA ALQOLR000050726 | 575 zł |
Qoltec Automatyczny stabilizator napięcia AVR 5000VA 99548 | 590 zł |
Qoltec Automatyczny stabilizator napięcia AVR 5000VA 99548 | 575 zł |
Qoltec Automatyczny Stabilizator Napięcia Avr 5000Va | 559 zł |
QOLTEC STABILIZATOR NAPIĘCIA AUTOMATYCZNY AVR 5000VA | 526 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Qoltec 50726
Ceny na Qoltec 50726 |
---|---|---|---|---|
Qoltec 50725 3 kVA / 2400 W | od 475 zł | 4 oferty | ||
Qoltec 50726 5 kVA / 4000 W | od 519 zł | 9 oferty | ||
Qoltec 50727 10 kVA / 8000 W | od 780 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →