Stabilizator napięcia Qoltec 50724 2 kVA / 1600 W
Zdjęcia 6 |
Qoltec 50724 2 kVA / 1600 W
Rodzaj:z przekaźnikiem
Moc:2 kVA, aktywne 1600 W
Napięcie wejściowe:220 – 240 V
Sprawność:95 %
Dokładność wyjściowa (±):10 %
Gniazda:bez uziemienia
Chłodzenie:bierne
Montaż:wolnostojący
Transformator toroidalny. Opóźnienie 6 sekund
Wszystkie dane techniczne
Kup Qoltec 50724 2 kVA / 1600 W
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stabilizator napięcia Qoltec automat AVR 2000VA (5901878507248) | 195 zł |
Qoltec Automatyczny stabilizator napięcia AVR 2000VA ALQOLR000050724 | 211 zł |
Qoltec Automatyczny stabilizator napięcia AVR 2000VA 99546 | 217 zł |
Qoltec Automatyczny stabilizator napięcia AVR 2000VA 99546 | 211 zł |
Qoltec Automatyczny stabilizator napięcia AVR 2000VA | 197 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Qoltec 50724
Ceny na Qoltec 50724 |
---|---|---|---|---|
Qoltec 50722 0.5 kVA / 400 W | od 139 zł | 9 oferty | ||
Qoltec 50723 1 kVA / 800 W | od 151 zł | 9 oferty | ||
Qoltec 50724 2 kVA / 1600 W | od 195 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →