Stabilizator napięcia PowerWalker AVR 1000 1 kVA / 600 W (10120301)
PowerWalker AVR 1000 1 kVA / 600 W
Rodzaj:z przekaźnikiem
Moc:1 kVA, aktywne 600 W
Napięcie wejściowe:180-264 V
Dokładność wyjściowa (±):8 %
Gniazda:z uziemieniem
Chłodzenie:bierne
Montaż:naścienny, wolnostojący
Wszystkie dane techniczne
Kup PowerWalker AVR 1000 1 kVA / 600 W
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stabilizator napięcia POWERWALKER AVR 1000 | 210 zł |
PowerWalker Stabilizator napięcia AVR 1000VA 3 x Schuko (220/230/240V) (AV | 199 zł |
Stabilizator napięcia POWER WALKER AVR 1000, 180-264 V, 230 V | 241 zł |
Regulator napięcia AVR Power Walker AVR1000 | 219 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje PowerWalker AVR 1000
Ceny na PowerWalker AVR 1000 |
---|---|---|---|---|
PowerWalker AVR 600 0.6 kVA / 360 W | od 165 zł | 11 oferty | ||
PowerWalker AVR 1000 1 kVA / 600 W | od 199 zł | 9 oferty | ||
PowerWalker AVR 1200 1.2 kVA / 720 W | od 197 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →