Stabilizator napięcia PowerWalker AVR 2000 SIV FR 1.6 kVA / 2000 W (10120314)
Zdjęcia 5 |
PowerWalker AVR 2000 SIV FR 1.6 kVA / 2000 W
1.6 kVA / 2000 W3 kVA / 2400 W
Rodzaj:z przekaźnikiem
Moc:1.6 kVA, aktywne 2000 W
Napięcie wejściowe:110 – 280 V
Sprawność:95 %
Dokładność wyjściowa (±):10 %
Gniazda:z uziemieniem
Chłodzenie:bierne
Montaż:wolnostojący
Gniazda francuskie typu E
Wszystkie dane techniczne
Kup PowerWalker AVR 2000 SIV FR 1.6 kVA / 2000 W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stabilizator napięcia POWERWALKER AVR 2000 SIV FR | 399 zł |
Stabilizator napięcia POWERWALKER AVR 2000 SIV FR | 399 zł |
Modyfikacje PowerWalker AVR 2000 SIV FR
Ceny na PowerWalker AVR 2000 SIV FR |
---|---|---|---|---|
PowerWalker AVR 2000 SIV FR 1.6 kVA / 2000 W | od 399 zł | 3 oferty | ||
PowerWalker AVR 3000 SIV FR 3 kVA / 2400 W | od 437 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →