Stabilizator napięcia Qoltec 50725 3 kVA / 2400 W
Zdjęcia 5 |
Qoltec 50725 3 kVA / 2400 W
Rodzaj:z przekaźnikiem
Moc:3 kVA, aktywne 2400 W
Napięcie wejściowe:220 – 240 V
Sprawność:95 %
Dokładność wyjściowa (±):10 %
Chłodzenie:aktywne
Montaż:wolnostojący
Transformator toroidalny. Opóźnienie 6 sekund
Wszystkie dane techniczne
Kup Qoltec 50725 3 kVA / 2400 W
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Qoltec Automatyczny stabilizator napięcia AVR 3000VA ALQOLR000050725 | 486 zł |
Qoltec Automatyczny stabilizator napięcia AVR 3000VA 99547 | 499 zł |
Qoltec Automatyczny stabilizator napięcia AVR 3000VA 99547 | 486 zł |
Qoltec Automatyczny Stabilizator Napięcia Avr 3000Va | 475 zł |
QOLTEC STABILIZATOR NAPIĘCIA AUTOMATYCZNY AVR 3000VA | 445 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Qoltec 50725
Ceny na Qoltec 50725 |
---|---|---|---|---|
Qoltec 50725 3 kVA / 2400 W | od 439 zł | 8 oferty | ||
Qoltec 50726 5 kVA / 4000 W | od 519 zł | 9 oferty | ||
Qoltec 50727 10 kVA / 8000 W | od 780 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →