Набір посуду Tefal Duetto+ G719SA74
Фото 3 |
Tefal Duetto+ G719SA74 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Duetto+ G719SA74
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TEFAL Zestaw garnków TEFAL G719SA74 Duetto+ 10 elementów Stalowy | 499 zł |
Zestaw garnków TEFAL Duetto + G719SA74 (10 elementów) | 468 zł |
Tefal Duetto+ G719SA74 Indukcja Stal nierdzewna 10 elementów | 468 zł |
Zestaw garnków TEFAL Duetto + G719SA74 (10 elementów) G719SA74 | 420 zł |
Zestawy garnków TEFAL Duetto Plus G719SA74 10 el. | 874 zł |
Tefal Duetto+ G719SA74 Indukcja Stal nierdzewna 10 elementów | 468 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →