Zestaw naczyń Tefal Duetto+ G719SA74
Zdjęcia 3 |
Tefal Duetto+ G719SA74 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Duetto+ G719SA74
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEFAL Zestaw garnków TEFAL G719SA74 Duetto+ 10 elementów Stalowy | 469 zł |
Zestaw garnków TEFAL Duetto + G719SA74 (10 elementów) | 469 zł |
Zestawy garnków TEFAL Duetto Plus G719SA74 10 el. | 864 zł |
Tefal Duetto+ G719SA74 Indukcja Stal nierdzewna 10 elementów | 469 zł |
Zestaw garnków TEFAL Duetto + G719SA74 (10 elementów) | 469 zł |
Tefal Duetto+ G719SA74 Indukcja Stal nierdzewna 10 elementów | 469 zł |
Zestaw garnków TEFAL Duetto + G719SA74 (10 elementów) G719SA74 | 469 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →